Ekiple Tanışın

Didem scaled - Dönüşen Zihin
Dönüşen Zihin Podcast’in kurucusu

Didem Ergin

Dönüşen Zihin Podcast’in kurucusu ve içerik üreticisidir. Amerika’da Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans öğrencisi. Özşefkat, kendimiz ile koşulsuz dost olabilmek, annelik ve kanser üzerine yazılar yazmakta, podcast seslendirmeleri ve konuk söyleşileri yapmaktadır. Amerika’da 10 sene kadar çok uluslu kurumsal bir firmada mühendislik yaptıktan sonra Didem, kendini anlama yolculuğuna çıkmıştır. Ve bu yolculuk sayesinde fark ettiklerini düzenlediği eğitimlerle çevresiyle paylaşmaktadır.
Didem, Dönüşen Zihin çerçevesinde bütüne dokunan projelerinin sayesinde Stanford Üniversitesi tarafından özel bir davet ile çağırılmıştır. 2023 yılında Stanford Üniversitesi Şefkat Araştırmaları Merkezinde kanıta dayalı eğitimler almaya başlamıştır.

İletişim Koordinatörü

Ozan Özkan

Dönüşen Zihin podcast projesi doğduğundan beri çekilen bölümlerin kurgusunu yapan ve içerik üretimene katkıda bulunan Ozan istanbul üniversitesi radyo,TV ve sinema mezunudur. Bu günlerde Breathing Mind çatısı altında mindfulness koçluğu programı ögrencisidir.

ekip uyesi - Dönüşen Zihin
ugur koctas - Dönüşen Zihin
Naropa Universitesi Öğretim Üyesi

Uğur Kocataşkın

Budist temelli bireysel, çift, ve grup psikoterapisti Uğur Kocataşkın, psikoterapi çalışmalarının ve meditasyon eğitmenliğinin yanı sıra Naropa Universitesi Contemplative Psychotherapy ve Buddhist Psychology programinda öğretim görevlisi olarak hizmet vermektedir. Travma, aile sistemleri, kültürel duyarlılık, sosyal adalet, göçmenlik, ve sosyal kimlik konuları çalışma alanları içerisindedir. Sevgili Uğur, Dönüşen Zihin Projesi bazında üretilen bazı içeriklerin kalitesi konusunda danışmanlık vermektedir.

Mindfulness ve Şefkat Eğitmeni

Candan İnan

Akredite Breathworks mindfulness ve şefkat eğitmenidir. Sağlık ve Stres için Mindfulness eğitimleri vermektedir. 2009 yılından beri meditasyon ve doğu felsefesi üzerine birçok eğitime ve inzivaya katılmıştır. Meditasyon yapmayı ve öğretmeyi çok sevmekle birlikte bu dünyada daha pozitif bir güç olmak için çalışmaktadır. Özel ilgi alanları: şiir, mitoloji, güzel sanatlar ve Şiddetsiz İletişim (NVC).

didem ergin ekip arkadasi 2 scaled - Dönüşen Zihin
didem ergin ekip arkadasi - Dönüşen Zihin
İçerik Editörü

Ezgi Çetinkaya

Ezgi Çetinkaya, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu, 7 senelik profesyonel hayat tecrübesini de yanına alarak kendini bulmak üzere yola çıkmış ömürlük öğrencidir. Yin yoga eğitmenlik eğitimi ile birlikte iç dünyasına açılan kapıyı aralayan Ezgi, meditasyon üzerine de çalışmalar ile birlikte meditasyon öğretme ve uygulama eğitimini de tamamlayarak meditasyon arkadaşlığı ve yazarlığı da yapmaktadır. İçindeki okyanusu dış dünya ile paylaşmayı önemseyen Ezgi, insan olma deneyimini paylaştığı yazılar yazmaktadır. Dönüşen Zihin Podcast projesi içerik üretim takımının üyesidir.