Etkinlikler

1 - Dönüşen Zihin  Dönüşen Zihin’in düzenlediği etkinlikler ana hatlarıyla aşağıdadır. Bütün etkinliklerimiz çevrimiçi olup ZOOM üzerindendir.

 

2 - Dönüşen Zihin 1- Dönüşen Zihin Topluluk Buluşmaları

Her ayın son Pazar günü topluluk bilincimizi ve dayanışmayı artırmaya yönelik yaptığımız bu ücretsiz etkinlik herkese açıktır. Genel formatımız kurucumuz Didem tarafından yapılan kısa bir konuşma, ardından şefkat meditasyonu ve birbirimizi derinden dinlediğimiz çemberden oluşmaktadır.

3 - Dönüşen Zihin 2- Kitap Okuma ve Meditasyon Etkinliği

Şefkat ve farkındalık perspektifinden seçmiş olduğumuz kitaplar üzerine ekip olarak okumalar ve analizler yaptığımız ve ardından meditasyon pratikleri ile bu konuları pekiştirdiğimiz buluşmalarımızdır. Okunan kitaba sahip olmak zorunda değilsiniz. Dahil olmak istemeniz yeterlidir.

4 - Dönüşen Zihin 3- Atölyeler

Didem Ergin’in yıllardan beri deneyimlediği ve özümsediği şefkat, farkındalık, meditasyon ve Budist psikolojisini içeren atölyelerdir. Ayrıca bu atölyeler Didem’in Stanford’ta aldığı, süregelen Şefkat Programı eğitiminden kanıta dayalı bilgileri de barındırmaktadır. Bazen de işbirliği yaptığımız konuk eğitmenlerle sürdürdüğümüz çalışmalar da mevcuttur.

5 - Dönüşen Zihin4- Uluslararası Konuşmacılarla Düzenlediğimiz Etkinlikler

İlkini Stanford Üniversitesi beyin cerrahı ve Şefkat Araştırmaları Merkezi kurucusu Prof. Dr. James Doty ile başlattığımız ve alanında uzman olan diğer uluslararası üne sahip konuşmacıları getirmeyi planladığımız simultane tercümanlı etkinliklerimizdir.

Candan İnan

MINDFULNESS VE ŞEFKAT EĞİTMENİ

s
Didem Ergin

DÖNÜŞEN ZİHİN PODCAST KURUCUSU

didem ergin etkinlik

Zorlu Zamanlarda Şefkatli Kabulleniş

Gün
Sa
Dk
Sn
17.09.2022
15.00 - 17.30

Zorluklarla karşılaştığımızda onlardan uzaklaşmaya çalışmamız oldukça doğaldır. Kim canı acısın ister ki?

Ancak bazen bunun işe yaramadığını görüp öyle bir noktaya geliriz ki; kendimizle ve çevremizle farklı bir ilişki kurmayı denemeye niyet ederiz.

Bu farklı yol ise genelde kendimizi ve çevremizi, farkındalıklı ve şefkatli bir kabullenişten geçer. Fakat nasıl?

İşte bu atölye çalışmasında, Didem ve Candan hayat deneyimleri ile teorik bilgiyi harmanlayıp hepimize bu farklı yolu deneyimlememiz için alan açacak. Paul Gilbert’ın duygu düzenleme sistemleri üzerinden şefkatli kabullenişin bilimsel olarak işlerken; örneğin hastalık ve yas tutmak gibi zorlu zamanlarda bu bilgileri kendi hayatımıza nasıl uygulayacağımızı detaylı konuşacağız.

Hep birlikte derinleşip iyileşeceğimiz bu etkinliğe seni de bekleriz.

Ücret ve etkinlik detayları için lütfen BİZE ULAŞ kutusundan bize ulaşın.